Baloteli eshte nje njeri qe terheq gjithmone vemendje si jashte dhe brenda fushave te blerta, ai habit me videon e tij te postuar se fundmi.

Sic duket Mario ka edhe shoqeri me shqiptare teksa ne nje moment defrimi e kan mesuar dhe detyruar te bej nje video duke share shqip!
Shikoni videon me poshtë: