Bordi i Camp Nou raportohet se nuk do ta mbajë lojtarin brazilian nëse ai kthehet nga magji e huazimit të tij në Bayern Munich por do të fitojë para për Neymar.

Barcelona e di se çfarë duan të bëjnë me Philippe Coutinho nëse sulmuesi të kthehet në klub nga Bayern Munich.

Coutinho është në një hua të gjatë sezonit në klubin e Bundesligës, i cili ka një mundësi për të blerë atë ndërkombëtar në Brazil në fund të fushatës.

Por Barça raportohet se tashmë ka plane në vend, nëse 27-vjeçari kthehet në Camp Nou.

Barcelona do të përdorë para Coutinho për ofertën e Neymar
Barcelona do të përdorë Coutinho në ndonjë nga marrëveshjet e mëdha që ata po planifikojnë në sezonin e afërt, sipas Sport.

Gjigandët e LaLigës raportohet se përsëri janë në shënjestër të Neymar, i cili ishte i lidhur me një kthim, por përfundoi të qëndrojë në Paris Saint-Germain vitin e kaluar.

PSG dhe Liverpool përflitet se janë të interesuar për Coutinho, megjithëse Bayern ka një mundësi prej 120 milion euro për të blerë playmaker.