Chelsea do të jetë pritës i Bayern Munichut për përballjen në kuadër të 1/8-së të finales në Ligën e Kampionëve.

Të dy ekipet perballen me mungesa ku ne ekipin e Frank Lampard mungon Callum Hudson-Odoin, N’Golo Kanten dhe Christian Pulisi pritet te shihet Pedro nese do te jete i gatshem.

Ndersa per ekipin Bavarez mungon Javier Martinez, Ivan Perisic dhe Niklas Sule qe jan te demtuar.

Loading...


Këto pritet te jenë formacionet

Formacioni i mundshëm i Chelseat
Formacioni i mundshëm i Bayern Munchen