Bayerni prej disa vitesh i ka marrë lojtare kyc dortmundit.

Bild tani raporton se Dortmundi është lodhur nga kjo situatë dhe nuk do t’i shesë më asnjë lojtarë Bavarezëve.

Bordi drejtues i Dortmundit ka vendosur qe te mos i shes me lojtare skuadrave rivale per ti focuar ato, rikujtojme shitja e fundit qe ka bere dortmundi eshte bere ne ekipin e Chelseat dhe pse ishte ne shenjestren e Bayernit.