Futbollisti Sadio Mane pati një lëndim dhe beri Jurgen Klopp te ndihej i trembur.Por mesaduket nuk ka asgje serioze.

Duke folur në konferencën e tij për shtyp, Klopp konfirmoi: “Sadio nuk do të përfshihet kundër West Ham edhe ndoshta ndaj Southampton.

“Pas kësaj ai duhet të jetë mirë. Pas kësaj ai do të kthehet në rrugën e duhur.”
“Ai ka një terheqje të vogël muskuli i cili është mjaft serioz. Ne ishim me fat sepse nuk ishte shumë serioze.”