La Gazzetta dello Sport” zbulon se mbrojtesi Shqiptare Marash Kumbulla ka refuzuar ofertat e Napolit duke synuar nje kalim tek Interi.

Mbrojtesi Shqiptare ka realizuar nje sezon fantastik tek skuadra e Verenos dhe ju ka rene ne sy shume ekipeve kryesore Italiane.

Napoli kishte nisur bisedimet me Veronen qe prej disa kohesh per vleren e 20 milion eurove dhe bonuset , por ka qene interesimi i Interit qe e ka bere lojtarin te refuzoje ofertat e Napolit.