Milani thuhet se ka arritur marrëveshje me Barcelonën për huazimin e Jean-Clair Todibon.
La Gazzetta dello Sport raporton se 20-vjeçari pritet të kalojë në San Siro qysh në fund të kësaj jave.

Milano do të kete të drejt blerje ne fund te sezonit me vleren 20MLN euro.

Francezi nuk po gjen hapsira tek Barcelona dhe tani ai po kalon ne forme huazimi tek milan me te drejt blerje ne fund te sezonit.