Milani ka refuzuar ofertën e Napolit për mbrojtësin Ricardo Rodriguez.

Pas ardhjes se Theo Hernandez duket se mbrojtesi i majtë ka humbur vendin e titullit dhe kerkon largimin nga San Siro.

Zviceriani duket shume afer te nje kalimi ne Hollande tek PSV Eindhoven pas refuzimit te ofertave te Fenerbace e se fundi te Napolit.

Gattuso do deshironte nje kalim te Rogriguez tek Napoli pasi mbetet nje nga te preferuarit e tij.
Gianluca Di Marzio i Sky Sport Italia raporton se kuqezinjtë kanë thënë ‘jo’ Napolit për një marrëveshje të mundshme për Rodriguez.Kshuqë PSV behet gati per tu hedhur ne sulm.