Sulmuesi i Tottenham Hotspur, Harry Kane ka treguar edhe njëherë se ka një shpirt festiv.

Kane ka shfrytezuar kohen e pushimit nga ekipi i tij Totenham,ka realizuar një video totalisht i zhytur në debore.Ai hidhet në dëborë si në një vaskë të vërtetë.

“Teknika e re e rimëkëmbjes,” shkruan Kane.

26-vjeçari gjendet me pushime në Finlandë së bashku me familjen, gruan, Kate dhe dy vajzat, Ivy dhe Vivienne.