Sebastian Esposito festoi ne menyre te vecante shenimin e golit ndaj Genoa-s teksa pervec heqjes se faneles, ai shko dhe festoi mes lotesh prane mamase se tij.

Conte i ka besuar lojtarit 17-vjecar gjuajtjen nga pika e bardhe e penalltise.Kshuqe Esposito u emocionua shume nga goli i tij i pare me fanellen e Interit, dhe ja dedikoj të gjith suksesin mamase se tij duke e festuar bashke me te, te gjith mediat i kan kushtuar vemendje te vecante, madje dhe video e tij duke festuar eshte bere virale.